Informace o webu

Elektrokolo je podle nás produkt, který není vhodné kupovat přes internet, jelikož je třeba jej vyzkoušet a seznámit se se všemi specifikacemi elektrokola. Přijďte k nám, rádi se Vám budeme věnovat, aby jste od nás odcházeli maximálně spokojeni. Elektrokolo si z prodejny odvezete kompletně připravené k jízdě a nemusíte řešit žádné chybějící díly, nebo poškození kola vzniklé přepravou. Navíc se stáváte našimi klienty a ti mají vždy přednostní servis, před těmi, kteří si koupí elektrokolo jinde (v sezóně se tato výhoda určitě hodí :-)).

Tento web slouží pouze jako prezentace námi nabízených elektrokol. Tímto webem není možné vytvořit objednávku. Pokud by se to nějakým způsobem povedlo, bude zákazník kontaktován a objednávka bude automaticky bez náhrady stornována.

Zákazníci najdou naši kamennou prodejnu na adrese:

Centrum Elektrokol, Havlíčkova 444, 570 01 Litomyšl

Vyhrazujeme si právo na případné nepřesnosti v popisu produktů,které se mohou lišit od skutečnosti. Za tyto nepřesnosti se předem omlouváme a nejsou záměrně vytvořeny. Nikdo nejsme neomylný a chyba se nám stává maximálně jednou až dvakrát za sto let :-)